Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Konsultacja internistyczna online

79,00 
Potrzebujesz szybkiego kontaktu z lekarzem? Skończyły Ci się leki, a w celu zakupu nowego opakowania musisz mieć receptę? Tutaj szybko nabędziesz e receptę opłacając usługę i wypełniając ankietę medyczną. Szybko, bezpiecznie i z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty

49,00 
Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty to usługa medyczna umożliwiająca zdalne skonsultowanie się z lekarzem, który, w przypadku konieczności, może elektronicznie wystawić receptę na odpowiednie leki. Proces ten przebiega online, często poprzez platformy telemedyczne, gdzie pacjent i lekarz komunikują się za pośrednictwem maila lub rozmowy telefonicznej.

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty (przedłużenie)

49,00 
Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty (przedłużenie) to kontynuacja usługi, która umożliwia pacjentom zdalne skonsultowanie się z lekarzem w celu przedłużenia recepty na niezbędne leki. Ten proces obejmuje kilka kluczowych kroków:

Zwolnienie lekarskie przez Internet

99,00 
Zwolnienie lekarskie L4 przez internet, nazywane także e-zwolnieniem lub elektronicznym zwolnieniem lekarskim, to forma zdalnego uzyskiwania dokumentu potwierdzającego niezdolność do pracy z powodu choroby.