Pediatra online 24h, zdalne konsultacje medyczne

Pediatra online 24h, gdy potrzebna jest szybka pomoc lekarska online. Zauważasz pogorszenie stanu zdrowia dziecka i skarży się ono na ból lub złe samopoczucie? Nie bagatelizuj pierwszych sygnałów. Lepiej skontaktuj się z profesjonalnym pediatrą od razu, by uniknąć powikłań i poważnego zagrożenia.

Nie ryzykuj zdrowiem i życiem dziecka. Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą wiadomości e-mail lub zadzwonić. Pomożemy z każdym problemem. E-pediatra online to wygodne konsultacje umożliwiające realizację bez wychodzenia z domu – nawet za chwilę.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:


a następne zamówienie 15zł taniej!

Jak otrzymać e Receptę:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Pediatra online, najczęstsze choroby i problemy zdrowotne u dzieci

Maluchy podczas zabawy rzadko zastanawiają się nad swoim zdrowiem i bezpieczeństwem. Nie przejmują się kontaktem z potencjalnie chorym przyjacielem, który daje oznaki problemów zdrowotnych, chłodem, wiatrem, czy wilgocią. Prowadzi to do stosunkowo częstych zachorowań, które nie są pozornie groźne – zbagatelizowane mogą jednak prowadzić do poważnych konsekwencji. Do najpopularniejszych schorzeń wśród najmłodszych zaliczamy m.in.:

 • przeziębienia,
 • alergie,
 • wysypki,
 • anginę,
 • zapalenie płuc,
 • zapalenie migdałków,
 • zapalenie gardła,
 • zapalenie jamy ustnej,
 • zapalenie oskrzeli,
 • grypa,
 • rotawirusy i norowirusy (odpowiedzialne za tzw. jelitówkę, czy grypę żołądkową).

Pełna lista jest oczywiście o wiele dłuższa. Nie lekceważ zatem pozornie mało istotnych objawów, do których należą katar, kaszel, podwyższona temperatura, biegunka, wymioty, czy niewielkie problemy z oddechem. Dziecko bez lekarstw męczy się, walcząc o zdrowie. Profesjonalna pomoc eksperta i porady medyczne pomogą Ci wesprzeć swoje pociechy w tym trudnym dla nich czasie.

Zdalna przychodnia oferuje konsultacje z możliwością wystawienia recepty online.

Kadra naszych lekarzy to doświadczeni specjaliści z zapleczem wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata. Codziennie mamy kontakt z wieloma przypadkami. Dzięki temu stale rozwijamy się w swoim fachu i edukujemy się z myślą o zdrowiu oraz życiu pacjentów. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Skorzystaj z usług e-pediatry już dziś i dołącz do tego grona.

W razie nagłej potrzeby możesz skontaktować się z nami o dowolnej porze. Zawsze uzyskasz fachową pomoc lub wsparcie. Oferujemy również usługi lekarskie związane z wieloma innymi specjalizacjami, np.:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. Zespół naszych specjalistów zrobi wszystko, by znaleźć rozwiązanie i zapewnić Ci profesjonalną pomoc.

Rejestracja i realizacja są banalnie proste. Interfejs portalu jest czytelny i intuicyjny, a strona poprowadzi Cię krok po kroku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego, internetowego konta bankowe i skrzynki e-mail. Zobacz, jakie to proste


W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Powyższy formularz i rejestracja Pacjentów jest obsługiwany przez zewnętrzną platformę Medfile, co gwarantuje bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.