E-recepta online, zdalna konsultacja lekarska przez internet

E-recepta online, jeśli nie masz czasu lub nie możesz skorzystać z tradycyjnej przychodni lekarskiej. Jeszcze niedawno pacjenci i lekarze nie potrafili sobie wyobrazić, że służba zdrowia będzie korzystała z nowoczesnych narzędzi do komunikacji w celu diagnozy problemu zdrowotnego czy wypisania zwolnienia. Pojawienie się telemedycyny sprawiło, że zarówno pacjenci, jak i lekarze zweryfikowali swoje podejście. Dzisiaj e-poradnie, takie jak nasza, świadczą wiele usług dla pacjentów, którzy coraz częściej sięgają po porady telefoniczne bądź internetowe. W trakcie konsultacji online z lekarzem można uzyskać e-zwolnienia, skierowania na badania bądź e-recepty.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:


a następne zamówienie 15zł taniej!


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Potrzebujesz przedłużenia terapii? Zamów e receptę na kontynuację leczenia!

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania: 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-payu.jpg
e recepta przedłużenie kontynuacja leczenia

E-recepta online lub przedłużenie leków bez wychodzenia z domu

Wielu pacjentów zwraca się z prośbą do e-przychodni internetowych w przypadku choroby, nagłych dolegliwości bólowych lub w celu przedłużenia kuracji danym lekiem. Lekarz, z którym konsultują problem, po zebraniu wywiadu i rozmowie, może wystawić ważne recepty elektroniczne bez konieczności wychodzenia przez pacjenta z domu. W przypadku części medykamentów podstawą do wystawienia e-recepty elektronicznej będzie przedłożenie przez pacjenta aktualnych badań lekarskich. Lekarz nie wystawi także e-recepty bez wychodzenia z domu, jeśli zauważy przeciwskazania. Z recepty elektronicznej bez wychodzenia z domu mogą natomiast korzystać pacjenci cierpiący na choroby przewlekłe i których leki się skończyły. Wystawiony przez lekarza dokument z lekiem można odebrać, a następnie przedłożyć w aptece w formie zapisanej wiadomości na skrzynce mailowej bądź wiadomości SMS, która będzie zawierać kod odbioru leku.

Czy to jest bezpieczne?

W każdej sytuacji możesz skorzystać z opcji erecepty i zdalnej konsultacji z lekarzem. Jest to całkowicie zgodne z prawem, a recepty są wystawiane przez lekarza z uprawnieniami, który ponosi odpowiedzialność za wystawione recepty.

Każda erecepta jest weryfikowana w aptece, ponieważ musi trafić do centralnego systemu. Farmaceuta w aptece sprawdzi na podstawie kodu e recepty na co została wystawiona, przez jakiego lekarza i kiedy. Erecepta jest także powiązana z kontem Pacjenta, dlatego lekarz musi znać Twój Pesel, aby móc taką receptę wystawić. Wszystkie te dane były dostępne dla lekarzy także wówczas kiedy wystawiali recepty papierowe.

Kiedy warto skorzystać z konsultacji online?

Tego typu konsultacje lekarskie online są trafionym rozwiązaniem kiedy potrzebujesz szybkiego kontaktu z lekarzem:

  • jeśli nie udało Ci się zarejestrować w swojej przychodni
  • jeśli nie chcesz spotykać się z lekarzem osobiście (np. ze względu na obecną pandemię)
  • kiedy wystąpiła nagła potrzeba konsultacji i recept na leki w dni wolne (weekend) lub w godzinach nocnych i nie jesteś w stanie skontaktować się ze swoim lekarzem

Dziękujemy, że regularnie do nas wracacie

5365

Zaufało nam tylu Pacjentów

7894

Wystawiliśmy tyle e-recept

3859

Odbyliśmy tyle konsultacji telefonicznych