Lekarz kardiolog online, zdalne konsultacje

Lekarz kardiolog online, gdy potrzebujesz pomocy lekarskiej a nie możesz skorzystać z przychodni. Choroby lub wady układu sercowo-naczyniowego są niezwykle groźne dla zdrowia i życia człowieka. Jeśli musisz czekać kilka dni (lub nawet tygodni) na wizytę u specjalisty, jesteś w poważnym niebezpieczeństwie. Masz jednak dostęp do profesjonalnych usług e-kardiologa, który zajmie się Tobą w sposób kompleksowy i profesjonalny, chroniąc Cię przed konsekwencjami. Nie czekaj i nie ryzykuj. Skontaktuj się z lekarzem już dziś.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 59.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:


a następne zamówienie 15zł taniej!

Jak wygląda proces zamówienia e recepty:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Lekarz kardiolog online, w jakich przypadkach może mi pomóc?

Wśród najczęstszych problemów układu sercowo-naczyniowego spotykamy takie schorzenia jak:

  • nadciśnienie tętnicze,
  • niewydolność serca,
  • choroba wieńcowa,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • wady zastawek serca.

Są to oczywiście jedynie przykłady, a ww. lista w praktyce jest o wiele dłuższa. Jeśli więc należysz do grupy ryzyka, masz stwierdzone choroby natury kardiologicznej lub źle się czujesz, reaguj natychmiast. Przed konsultacją przygotuj pytania, dokumentację (np. wyniki badań) i listę stosowanych leków wraz z dawkowaniem.

Konsultacje lekarskie przez internet jak to działa?

Strona została zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie ułatwić pacjentom realizację usług. Nie musisz mieć doświadczenia, chcąc skorzystać z naszego wsparcia. Wystarczy:

  • wybrać usługę e-kardiologa na stronie,
  • sprawdzić dostępne godziny konsultacji,
  • podać dane do rejestracji i wystawienia e-recepty,
  • opłacić usługę za pomocą bezpiecznych płatności internetowych PayU,
  • skorzystać z wybranej oferty.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami już teraz. Z przyjemnością pomożemy w każdej sytuacji. Choroby układu sercowo-naczyniowego to wyjątkowo groźne dolegliwości, a regularność przyjmowania leków jest obowiązkowa. Nie ryzykuj zdrowiem i życiem w oczekiwaniu na swoją kolej za kilka lub kilkanaście dni. Zadzwoń lub napisz do nas, a e-kardiolog pomoże Ci zrealizować receptę, skierowanie na badania lub zwolnienie.

Kiedy skontaktować się z e-kardiologiem?

Kończy się Twój zapas leków, a okres oczekiwania na wizytę u specjalisty jest zbyt długi? Receptę możesz otrzymać przez internet. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasz e-kardiolog w trakcie konsultacji omówi z Tobą problem i wystawi e-receptę. Otrzymasz 4 cyfrowy kod lub plik PDF, w którym będą znajdować się wszystkie najważniejsze informacje dot. pacjenta, lekarza, leków itp.. Za sprawą innowacyjnego systemu, farmaceuta sprawdzi zgodność recepty z informacjami w bazie i wyda przepisane medykamenty lub zrealizuje zamówienie.

Lekarz kardiolog online może zaoferować Ci również skierowanie na badania w przypadku podejrzenia choroby i zwolnienie z pracy lub szkoły ze względu na konkretną sytuację, np. na okres ww. badań. Skorzystaj z tej opcji, gdy potrzebujesz szybkiej pomocy.

Pamiętaj, że konsultacja online nie zastępuję osobistej wizyty u specjalisty. Należy decydować się na taką formę kontaktu jedynie w przypadku zbyt długiego czasu oczekiwania na wizytę w sprawie wypisania zwolnienia, skierowania lub recepty. Podczas internetowych lub telefonicznych rozmów, e-kardiolog nie jest w stanie przeprowadzić profesjonalnych badań przy użyciu specjalistycznych narzędzi.


W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.