Ginekolog online oferuje zdalne konsultacje jeśli potrzebujesz e-recepty lub omówienia wyników badań.

Ginekolog online, gdy potrzebujesz pomocy a nie chcesz lub nie możesz skorzystać ze zwykłej przychodni. Średni czas oczekiwania na prywatną wizytę u ginekologa to ok. 14-21 dni. W dzisiejszych czasach jest to nieakceptowalne. Gdy chodzi o Twoje zdrowie lub życie, musisz reagować błyskawicznie. Skorzystaj zatem z usługi e-ginekolog i zadbaj o siebie już teraz.

Zamów teraz szybką e-receptę na tabletkę „dzień po”

cena: 49.00

czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-payu.jpg

Jak otrzymać e Receptę:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk „zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Potrzebujesz e Recepty z przedłużeniem na antykoncepcję hormonalną?

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif
antykoncepcja hormonalna erecepta

Nie każda wizyta u specjalisty wymaga badań. Pacjentki często czekają jedynie na wypisanie recepty lub omówienie wyników. Wszystkie takie sytuacje można bez trudu zorganizować za pośrednictwem dostępu do internetu. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty e-ginekolog.

Z jakimi problemami możemy pomóc w trybie e-ginekolog online? Dysponując wynikami badań lub zaleceniami innego specjalisty, możesz umówić się na konsultację z każdym problemem. Na podstawie dokumentacji lekarz wystawi opinie, skierowanie, receptę lub zwolnienie z pracy/szkoły.

konsultacja lekarska online, szybka erecepta

Chcesz skonsultować się z lekarzem lub potrzebujesz e receptę na inne środki?

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Antykoncepcja regularna

Dobór antykoncepcji hormonalnej to skomplikowane zadanie. Wielu ginekologów podchodzi do tego w sposób nieprofesjonalny, bazując na prowizjach i umowach z producentami. Tabletki antykoncepcyjne powinny być dobrze dopasowane do potrzeb pacjentki. Nie będą wtedy powodować spustoszenia w organizmie, które może przyczynić się do poważnych konsekwencji i problemów z gospodarką hormonalną. Ginekolog musi zatem skierować interesantkę na badania, by wróciła ona z konkretnymi wynikami. Na tej podstawie zostaną dobrane środki, które spełnią swoje zadanie bez większych negatywnych skutków ubocznych w postaci wahań wagi, zmian nastroju, problemów z bezsennością lub wielu innych dolegliwości.

Antykoncepcja awaryjna

E-ginekolog dysponuje możliwością wystawienia szybkiej e-recepty na antykoncepcję awaryjną. W skrajnych przypadkach nie można czekać na wizytę kilka dni i trzeba reagować natychmiast. Im szybciej tabletka po zostanie przyjęta, tym większe prawdopodobieństwo, że nie dojdzie do zapłodnienia. W trakcie błyskawicznej konsultacji z naszym lekarzem otrzymujesz szereg informacji odnośnie działania i wykorzystania takich leków jak Escapelle i EllaOne. Nie zawsze jesteś w stanie wszystkiego zaplanować. Nie oznacza to wcale, że musisz godzić się na to, co przyniesie los. Antykoncepcja awaryjna to sprawdzony i bezpieczny sposób uniknięcia nieplanowanej ciąży. Po konsultacji z lekarzem i wyeliminowaniu przeciwwskazań, wystawi on stosowną receptę – jeśli uzna to za stosowne.

Nie musisz dostosowywać się do czasu konsultacji i regulować pod niego cały swój prywatny grafik. Jeżeli jest taka możliwość, możesz skorzystać z konsultacji nawet za 10 minut. Przekonaj się na własnym przykładzie, że e-ginekolog to wygodna, dyskretna i szybka forma współpracy w sytuacjach, gdy potrzebujesz szybkiego wsparcia w sprawach niewymagających osobistej wizyty.

Ginekolog online to tylko część oferty przychodni internetowej.

Możesz skorzystać również z usług lekarzy online z takich dziedzin jak:

Otrzymujesz więc pełny wachlarz możliwości na wyciągnięcie ręki. Realizacja konsultacji, recept, zwolnień, czy skierowań nie musi być skomplikowana. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Na czym polega wizyta u ginekologa online?

Konsultacja ginekologiczna online odbywa się zdalnie, dlatego nie wymaga osobistej wizyty pacjenta w gabinecie lekarskim. Porady udzielane przez specjalistę mogą dotyczyć różnych problemów. Standardowo konsultacja z ginekologiem online obejmuje podstawowy wywiad lekarski, który dotyczy informacji o aktywności seksualnej, cyklu miesiączkowym czy występujących schorzeniach układu rozrodczego. Do specjalisty można się zwrócić zarówno po wystąpieniu niepokojących objawów, jak i w celu zasięgnięcia porad profilaktycznych. Wizyta online u ginekologa pozwala na dobór środków antykoncepcyjnych, omówienie problemów z zajściem w ciążę czy zlecenie niezbędnych badań. Jeżeli lekarz uzna to za zasadne, może zadecydować o konieczności przeprowadzenia konsultacji z innym specjalistą. Porady ginekologiczne udzielane są 24h na dobę przez telefon lub internet, dzięki czemu receptę online na antykoncepcję lub inne leki można otrzymać nawet w ciągu kilku minut.

Czego może dotyczyć konsultacja z ginekologiem online?

Ginekolog przeprowadzający konsultację online może przeprowadzić podstawową diagnostykę i ocenić postępy leczenia, a także wystawić receptę elektroniczną. Pomoc udzielana jest zarówno w standardowych, jak i nagłych przypadkach. Recepta online może być wystawiona przez ginekologa na różne leki, w tym antykoncepcję awaryjną, środki przeciwko infekcjom obszarów intymnych czy preparaty przeciwzapalne. Ginekolog jest również w stanie prawidłowo przeanalizować i zinterpretować wyniki wcześniejszych badań, omówić zasadność stosowania konkretnych leków czy udzielić odpowiedzi na różne pytania. Przez internet nie da się niestety zrealizować wszystkich usług ginekologicznych, takich jak badania fizykalne czy USG. W takim przypadku ginekolog przeprowadzający konsultację online wypisuje pacjentce odpowiednie skierowanie.

Jak wygląda wizyta online u ginekologa?

Konsultacja u ginekologa online obydwa się przy zachowaniu pełnej dyskrecji i prywatności. Na podstawie rozmowy z pacjentką, lekarz decyduje o skierowaniu na badania, przepisaniu leków czy kontynuowaniu dotychczasowego leczenia. Każda e-recepta wystawiona przez ginekologa online, zalecenia, zwolnienia oraz pozostałe dokumenty przekazywane są e-mailem lub SMS-em. Porady udzielane mogą być zarówno przez internet, jak i telefonicznie. Pacjentka może odbyć konsultację online z ginekologiem za pośrednictwem wideorozmowy, czatu, formularza kontaktowego lub rozmowy głosowej. Warto pamiętać, że ginekolog ma prawo odmówić wystawienia recepty online lub zastosowania leczenia. Jeżeli wystąpią wątpliwości co do przepisania konkretnych leków, zazwyczaj klientka kierowana jest na dodatkowe badania w gabinecie. Aby wystawić receptę na antykoncepcję online, lekarz musi ocenić ogólny stan zdrowia pacjentki. Najczęściej zbierane są informacje dotyczące wieku, przebytych chorób czy stylu życia, a także regularności miesiączkowania czy długości cykli.

Jakie objawy można omówić z ginekologiem podczas konsultacji online?

Porada ginekologiczna online może być udzielona w różnych sytuacjach. Przyczyną konsultacji często są niepokojące dolegliwości bólowe w rejonie podbrzusza i piersi, a także nieregularne, obfite, bolesne miesiączki oraz występujące między nimi krwawienia. Wizyta online u ginekologa może dotyczyć również nieprzyjemnych objawów ze strony pochwy lub sromu, takich jak świąd i pieczenie. Odbycie konsultacji zalecane jest także w przypadku występowania krwawień i bolesności podczas stosunku. Recepta może być wystawiona przez ginekologa każdej pacjentce, która ukończyła 16. rok życia lub rozpoczęła już współżycie. U młodszych kobiet wskazaniem do odbycia rozmowy jest np. opóźnione lub przedwczesne dojrzewanie płciowe, natomiast u starszych – dokuczliwe objawy związane z przekwitaniem. Na podstawie zebranych informacji, lekarz może wysnuć podejrzenia o występowaniu różnych chorób żeńskiego układu rozrodczego – takich jak m.in. choroby przenoszone drogą płciową, nowotwory, mięśniaki macicy, zespół policystycznych jajników, torbiele, polipy czy endometrioza.