Ginekolog online oferuje zdalne konsultacje jeśli potrzebujesz e-recepty lub omówienia wyników badań.

Ginekolog online, gdy potrzebujesz pomocy a nie chcesz lub nie możesz skorzystać ze zwykłej przychodni. Średni czas oczekiwania na prywatną wizytę u ginekologa to ok. 14-21 dni. W dzisiejszych czasach jest to nieakceptowalne. Gdy chodzi o Twoje zdrowie lub życie, musisz reagować błyskawicznie. Skorzystaj zatem z usługi e-ginekolog i zadbaj o siebie już teraz.

Zamów teraz szybką e-receptę na tabletkę “dzień po”

cena: 49.00

czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-payu.jpg

Jak otrzymać e Receptę:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Potrzebujesz e Recepty z przedłużeniem na antykoncepcję hormonalną?

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif
antykoncepcja hormonalna erecepta

Nie każda wizyta u specjalisty wymaga badań. Pacjentki często czekają jedynie na wypisanie recepty lub omówienie wyników. Wszystkie takie sytuacje można bez trudu zorganizować za pośrednictwem dostępu do internetu. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty e-ginekolog.

Z jakimi problemami możemy pomóc w trybie e-ginekolog online? Dysponując wynikami badań lub zaleceniami innego specjalisty, możesz umówić się na konsultację z każdym problemem. Na podstawie dokumentacji lekarz wystawi opinie, skierowanie, receptę lub zwolnienie z pracy/szkoły.

konsultacja lekarska online, szybka erecepta

Chcesz skonsultować się z lekarzem lub potrzebujesz e receptę na inne środki?

cena: 69.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-zamawiam.gif

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Antykoncepcja regularna

Dobór antykoncepcji hormonalnej to skomplikowane zadanie. Wielu ginekologów podchodzi do tego w sposób nieprofesjonalny, bazując na prowizjach i umowach z producentami. Tabletki antykoncepcyjne powinny być dobrze dopasowane do potrzeb pacjentki. Nie będą wtedy powodować spustoszenia w organizmie, które może przyczynić się do poważnych konsekwencji i problemów z gospodarką hormonalną. Ginekolog musi zatem skierować interesantkę na badania, by wróciła ona z konkretnymi wynikami. Na tej podstawie zostaną dobrane środki, które spełnią swoje zadanie bez większych negatywnych skutków ubocznych w postaci wahań wagi, zmian nastroju, problemów z bezsennością lub wielu innych dolegliwości.

Antykoncepcja awaryjna

E-ginekolog dysponuje możliwością wystawienia szybkiej e-recepty na antykoncepcję awaryjną. W skrajnych przypadkach nie można czekać na wizytę kilka dni i trzeba reagować natychmiast. Im szybciej tabletka po zostanie przyjęta, tym większe prawdopodobieństwo, że nie dojdzie do zapłodnienia. W trakcie błyskawicznej konsultacji z naszym lekarzem otrzymujesz szereg informacji odnośnie działania i wykorzystania takich leków jak Escapelle i EllaOne. Nie zawsze jesteś w stanie wszystkiego zaplanować. Nie oznacza to wcale, że musisz godzić się na to, co przyniesie los. Antykoncepcja awaryjna to sprawdzony i bezpieczny sposób uniknięcia nieplanowanej ciąży. Po konsultacji z lekarzem i wyeliminowaniu przeciwwskazań, wystawi on stosowną receptę – jeśli uzna to za stosowne.

Nie musisz dostosowywać się do czasu konsultacji i regulować pod niego cały swój prywatny grafik. Jeżeli jest taka możliwość, możesz skorzystać z konsultacji nawet za 10 minut. Przekonaj się na własnym przykładzie, że e-ginekolog to wygodna, dyskretna i szybka forma współpracy w sytuacjach, gdy potrzebujesz szybkiego wsparcia w sprawach niewymagających osobistej wizyty.

Ginekolog online to tylko część oferty przychodni internetowej.

Możesz skorzystać również z usług lekarzy online z takich dziedzin jak:

Otrzymujesz więc pełny wachlarz możliwości na wyciągnięcie ręki. Realizacja konsultacji, recept, zwolnień, czy skierowań nie musi być skomplikowana. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.