Endokrynolog online, zdalne konsultacje medyczne

Endokrynolog online, szybka pomoc lekarska przez internet. Zaburzenia hormonalne to coraz powszechniejszy problem dotykający zarówno młodzież, osoby dojrzałe, jak i seniorów. Stres, nieregularny tryb życia, zła dieta i brak aktywności fizycznej mają wyjątkowo destrukcyjny wpływ na ludzką gospodarkę hormonalną. Do tego dochodzą choroby przewlekłe, kłopoty z tarczycą i wiele innych schorzeń, z którymi zarówno mężczyźni, jak i kobiety muszą walczyć przez całe życie. Im szybciej znajdziesz źródło problemu, tym walka przyniesie lepsze rezultaty.

Nie czekaj na wizytę u endokrynologa tygodniami, by ten skierował Cię na badania, na które również będziesz czekać. Skontaktuj się z e-endokrynologiem i otrzymaj pomoc od ręki. Konsultacja online to proste, szybkie i wygodne rozwiązanie.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 59.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:


a następne zamówienie 15zł taniej!

e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.

Endokrynolog online, w czym może mi pomóc?

Specjalista ds. endokrynologii to lekarz zajmujący się zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Biorąc pod uwagę rozległy zakres odpowiedzialności hormonów za stan naszego organizmu i ich ilość, wiele dolegliwości może mieć podstawę w tym miejscu. Do najczęściej występujących należą m.in.:

  • choroby tarczycy (np. nadczynność i niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedova, guzy i nowotwory),
  • choroby przysadki mózgowej (np. nadczynność i niedoczynność przysadki, moczówka prosta, akromegalia, zespół Cushinga, hiperprolaktynemia),
  • choroby trzustki (np. cukrzyca, guzy endokrynne),
  • choroby nadnerczy (np. nadczynność i niedoczynność nadnerczy, nadciśnienie hormonalne, zespół Cushinga, choroba Addisona),
  • choroby gruczołów płciowych (np. menopauza, andropauza, zaburzenia cyklu miesiączkowego).
  • zespoły androgenne (np. nadmierne owłosienie, łysienie, trądzik).

Konsultacje lekarskie przez internet, co jest potrzebne?

Chcesz wykorzystać zamówioną usługę konsultacji endokrynologicznej online w sposób maksymalny? Kieruj się naszymi wskazówkami i przygotuj:

  • pytania do lekarza,
  • dokumentację związaną z przebiegiem choroby lub problemu (jeśli nią dysponujesz),
  • informacje dot. leków wraz z dawkowaniem,
  • wyniki badań.

Żeby rozmowa przebiegła sprawnie, warto zaopatrzyć się we wszystko, co może pomóc lekarzowi. Jeżeli od dłuższego czasu cierpisz na konkretną dolegliwość, na pewno masz skompletowaną teczkę lub zestaw wyników i zaleceń. Wykorzystaj je w sposób właściwy. Zoptymalizujesz dzięki temu część poświęconą na wywiad medyczny i zyskasz więcej czasu na merytoryczne pytanie, wątpliwości oraz ustalenia.

Jak skorzystać z oferty e-endokrynologa?

To proste! W pierwszej kolejności wystarczy wolny i zadowalający dla Ciebie termin oraz godzina (zazwyczaj konsultacje dostępne są z minuty na minutę lub będziesz czekać maksymalnie 30-60 minut). Następnie dokonaj rejestracji. Musisz podać niezbędne informacje dotyczące danych kontaktowych i personalnych, dzięki którym wystawienie e-recepty, e-zwolnienia lub e-skierowania będzie możliwe. Na końcu wystarczy zrealizować płatność za pośrednictwem PayU. Jest to błyskawiczny pośrednik transakcji internetowych, który gwarantuje interesantom maksymalny poziom bezpieczeństwa i satysfakcji. Nie musisz zatem obawiać się o swoje pieniądze i długość czasu księgowania środków.

Dlaczego akurat my?

Tworzymy zgrany i doświadczony zespół ekspertów od lat. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjentów, więc edukujemy i rozwijamy się z zakresu naszych specjalizacji. Zaufało nam wielu pacjentów w różnych sytuacjach, o czym świadczy ilość pozytywnych opinii. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników już dziś. Jesteś w dobrych rękach.
Zaletą regularnych konsultacji z naszymi lekarzami jest prowadzenie historii leczenia. E-endokrynolog przy następnej rozmowie będzie mieć wgląd do ostatnio wystawionych recept, zwolnień lub skierowań. Dzięki temu o wiele szybciej zrealizuje Twoje oczekiwania lub podejmie decyzję o kolejnych krokach leczenia.
Niezależnie, czy skontaktujesz się z nami późną nocą w ciągu tygodnia, czy w weekend – zapewnimy Ci najlepszą pomoc i opiekę, jaką możesz otrzymać na odległość. Zadzwoń lub napisz. Sprawdź, jak działa profesjonalna wirtualna przychodnia z doświadczonymi specjalistami.


5365

Zaufało nam tylu Pacjentów

7894

Wystawiliśmy tyle e-recept

3859

Odbyliśmy tyle konsultacji telefonicznych

Satysfakcja i zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze.
Dlatego wykonując każdą usługę dbamy przede wszystkim o komfort pacjenta i odpowiadanie na jego potrzeby.
Dziękujemy, że regularnie do nas wracacie.