Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Badania laboratoryjne z konsultacją lekarską

129,00 
Badania laboratoryjne z konsultacją lekarską stanowią kluczowy element diagnostyki medycznej, umożliwiając dokładną ocenę stanu zdrowia pacjenta. Proces ten obejmuje kilka istotnych kroków, które mają na celu skuteczną analizę próbek biologicznych oraz kompetentne zinterpretowanie wyników przez doświadczonego lekarza.

Endokrynolog konsultacja lekarska z e-receptą

59,00 
Konsultacja lekarska z endokrynologiem dostępna online, umożliwiająca zdalne uzyskanie porady specjalisty ds. endokrynologii. W ramach tej konsultacji istnieje opcja elektronicznego wystawienia recepty, co umożliwia pacjentowi łatwe i szybkie uzyskanie niezbędnych zaleceń oraz recepty na leki. Ten nowoczesny sposób opieki zdrowotnej pozwala pacjentom skonsultować się z endokrynologiem bez konieczności fizycznego odwiedzania placówki medycznej, co jest szczególnie wygodne i efektywne.

Kardiolog konsultacja lekarska z e-receptą

59,00 
Potrzebujesz szybkiego kontaktu z kardiologiem? Skończyły Ci się leki, a w celu zakupu nowego opakowania musisz mieć receptę? Tutaj szybko nabędziesz e receptę, opłacając usługę i wypełniając kardiologiczną ankietę medyczną.

Konsultacja internistyczna online

79,00 
Potrzebujesz szybkiego kontaktu z lekarzem? Skończyły Ci się leki, a w celu zakupu nowego opakowania musisz mieć receptę? Tutaj szybko nabędziesz e receptę opłacając usługę i wypełniając ankietę medyczną. Szybko, bezpiecznie i z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Konsultacja lekarska ginekologiczna z e-receptą

59,00 
e-Konsultacja ginekologiczna z możliwością uzyskania e-recepty. Potrzebujesz natychmiastowego kontaktu z lekarzem? Skończyły Ci się leki, a do nabycia nowego opakowania wymagana jest recepta? Tutaj z łatwością zdobędziesz e-receptę, dokonując płatności i wypełniając krótki formularz medyczny. Sprawnie, bezpiecznie i z pełną dbałością o Twoją prywatność.

Konsultacja lekarska psychiatryczna

199,00 
Psychiatra online z e-receptą to szybka i dyskretna pomoc dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą odwiedzać przychodni. Skonsultuj się z lekarzem bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz:

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty

49,00 
Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty to usługa medyczna umożliwiająca zdalne skonsultowanie się z lekarzem, który, w przypadku konieczności, może elektronicznie wystawić receptę na odpowiednie leki. Proces ten przebiega online, często poprzez platformy telemedyczne, gdzie pacjent i lekarz komunikują się za pośrednictwem maila lub rozmowy telefonicznej.

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty (przedłużenie)

49,00 
Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty (przedłużenie) to kontynuacja usługi, która umożliwia pacjentom zdalne skonsultowanie się z lekarzem w celu przedłużenia recepty na niezbędne leki. Ten proces obejmuje kilka kluczowych kroków:

Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty na tabletkę dzień po

59,00 
Potrzebujesz szybkiego kontaktu z lekarzem ginekologiem?
  1. Nieplanowany stosunek seksualny: Jeśli miało miejsce niezabezpieczone współżycie seksualne i nie korzystałeś z żadnej formy antykoncepcji, tabletkę "dzień po" można rozważyć jako środek awaryjny.
  2. Awaria antykoncepcji: Jeśli doszło do awarii antykoncepcji, na przykład pęknięcia prezerwatywy lub zapomnienia o regularnym przyjmowaniu tabletki antykoncepcyjnej.
  3. Przemoc seksualna: W przypadku przemocy seksualnej, ofiara może zdecydować się na tabletkę "dzień po" w celu zapobieżenia niechcianej ciąży.
Tutaj szybko nabędziesz e receptę opłacając usługę i wypełniając ankietę medyczną. Szybko, bezpiecznie i z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Pediatra Konsultacja lekarska z możliwością wystawienia e-recepty

79,00 
Pediatra online oferuje konsultację lekarską z opcją wystawienia e-recepty. To wygodne rozwiązanie umożliwiające rodzicom skonsultowanie się z lekarzem specjalizującym się w pediatrii bez wychodzenia z domu. W trakcie konsultacji pediatra może ocenić zdrowie dziecka, udzielać porad dotyczących rozwoju i zdrowia, a także w razie potrzeby wystawić e-receptę na niezbędne leki. Wypełnij formularz:

Zwolnienie lekarskie przez Internet

99,00 
Zwolnienie lekarskie L4 przez internet, nazywane także e-zwolnieniem lub elektronicznym zwolnieniem lekarskim, to forma zdalnego uzyskiwania dokumentu potwierdzającego niezdolność do pracy z powodu choroby.