Psychiatra online recepta to zdalna pomoc lekarska dla tych, którzy potrzebują pomocy w nagłych przypadkach lub nie mogą skorzystać z przychodni lekarskiej. Stres związany z wizytą u psychiatry bywa głównym powodem rezygnacji z leczenia. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni, kontakt z innymi pacjentami i ryzyko spotkania kogoś znajomego, kto nie wie o Twoich problemach, jest paraliżujące? Dyskrecja to nasza domena. Nie musisz jechać do gabinetu i narażać się na spotkania z innymi. Możesz spokojnie usiąść w bezpiecznym oraz wygodnym dla siebie miejscu i skorzystać z usług e-psychiatry online.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 199.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania: szybkarecepta@gmail.com


a następne zamówienie 15zł taniej!

Jak otrzymać e receptę:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk „zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Psychiatra online recepta, kto może skorzystać i kiedy?

Niezależnie, czy szukasz terapeuty, który będzie dostępny o każdej porze, czy chcesz mieć alternatywę na wyjazdy lub niedostępność stałego psychiatry – e-psychiatra to opcja, o której warto pamiętać. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować pomocy, np. z receptą lub skierowaniem. Dysponując usługami eksperta online, możesz spać spokojnie. W razie potrzeby wystarczy zrealizować transakcję za pomocą strony internetowej i po 15 minutach otrzymasz skierowanie, receptę, zwolnienie lub poradę w stosunku do zaistniałej sytuacji.

Wciąż panuje przeświadczenie, że psychiatra zajmuje się skrajnie ekstremalnymi przypadkami. Nic bardziej mylnego! W obecnych czasach większość z nas boryka się z problemami, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie. Zaufaj zatem specjalistom z doświadczeniem w pracy z pacjentem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność, dzięki którym zrobimy wszystko, by zażegnać Twój kłopot.

Możesz zgłosić się do nas z takimi schorzeniami i dolegliwościami jak:

 • depresja,
 • CHAD,
 • nerwica,
 • zaburzenia odżywiania,
 • zaburzenia snu,
 • zaburzenia nastroju,
 • zaburzenia psychotyczne,
 • uzależnienia,
 • zaburzenia osobowości,
 • zaburzenia emocjonalne,
 • zespół stresu pourazowego,
 • niskie poczucie własnej wartości,
 • fobie,
 • natręctwa,
 • mobbing,
 • przemoc w rodzinie.

Twój problem wykracza poza ww. listę? Nic nie szkodzi. To jedynie przykłady, z którymi nasi pacjenci zgłaszają się najczęściej. Jeżeli kłopot leży w innym miejscu lub wykracza on poza standardowe ramy i schematy, pomożemy odszukać przyczynę, postawimy diagnozę i wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie musisz odczuwać uzależnienia od napiętego grafiku lokalnych psychiatrów. E-psychiatra jest zawsze do dyspozycji, gdy tego potrzebujesz.

Recepta przez internet, zobacz jakie to proste

Nie musisz mieć super sprzętu obsługującego zaawansowane aplikacje. Wystarczy dostęp do internetu, konto bankowe i telefon. Nasza strona jest na tyle prosta i intuicyjna, że poradzi sobie z nią każdy – nawet osoby bez doświadczenia.

Wystarczy:

 1. wybrać usługę,
 2. podjąć decyzję odnośnie godziny i dnia (z dostępnych wariantów),
 3. podać niezbędne dane do realizacji transakcji i wypisania recepty, skierowana lub zwolnienia,
 4. dokonać płatności przy pomocy bezpiecznych i błyskawicznych płatności internetowych PayU.

To wszystko. Cały proces nie zajmie Ci więcej niż 10 minut.

W przypadku zaburzeń emocjonalnych i psychiatrycznych nie można czekać. Natychmiastowe działanie jest podstawą, a błyskawiczna redukcja szkód lub wsparcie pozwalają chronić pacjenta przed konsekwencjami. Niestety, okres oczekiwania na indywidualną konsultację bywa długi i często jest on nieakceptowalny – zwłaszcza gdy chodzi o ludzkie zdrowie i życie. Warto skorzystać z oferty e-psychiatry, który zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc.

Na czym polega konsultacja psychiatryczna online?

Psychiatra udzielający porad online jest wykwalifikowanym specjalistą. Zakres jego uprawnień nie odbiega od tych, które posiada lekarz świadczący swoje usługi w fizycznym gabinecie. Konsultacja psychiatryczna przeprowadzana online opiera się więc na tych samych zasadach, co analogiczna rozmowa ze specjalistą w stacjonarnej poradni. Jedyną różnicą jest forma nawiązania kontaktu, ponieważ cały proces odbywa się drogą zdalną. Nie przeszkadza to jednak w zapewnieniu skutecznej pomocy osobom, które zmagają się z problemami na tle emocjonalnym. Doświadczony e-psychiatra jest w stanie wytworzyć z pacjentem odpowiednią relację i zdobyć jego zaufanie, w czym pomagają dyskretne warunki konsultacji. Nawiązywanie kontaktu drogą zdalną stanowi spore ułatwienie dla osób, które mają opory przed bezpośrednim spotkaniem ze specjalistą.- np. ze względu na nieśmiałość czy potrzebę zachowania anonimowości. U takich pacjentów konsultacja psychiatryczna online może być szczególnie wskazana, ponieważ przyspiesza proces terapeutyczny oraz korzystnie oddziałuje na jego skuteczność. 

Kiedy zalecane jest skorzystanie z pomocy psychiatry online?

Psychiatra prowadzący swoją praktykę zdalnie może pomóc w bardzo wielu przypadkach. Poza leczeniem istniejących już schorzeń, zaburzeń, zespołów czy syndromów, specjalista ten może również przeprowadzić testy psychologiczne i na ich podstawie ocenić stan zdrowia psychicznego pacjenta. Z tego względu, do psychiatry przyjmującego online bardzo często zgłaszają się osoby zaniepokojone alarmującymi objawami. Odbycie konsultacji jest szczególnie wskazane w przypadku długotrwałego obniżenia lub wahań nastroju, zmian zachowania w relacjach społecznych czy trudności z radzeniem sobie z traumatycznymi doświadczeniami. Pomoc psychiatry pozostaje bardzo istotna dla pacjentów zmagających się z apatią, utratą motywacji, nerwowością i rozdrażnieniem, a także innymi objawami typowymi dla depresji. Specjalista ten może również podjąć odpowiednie działania w bardzo specyficznych przypadkach, np. u osób cierpiących na omamy czy urojenia. Konsultacja wskazana jest także w przypadku potrzeby walki z uzależnieniami, np. od alkoholu czy innych substancji psychoaktywnych. Psychiatra przyjmuje online przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu zapewnia wsparcie nawet w nagłych sytuacjach.

Czy psychiatra przyjmujący online może wystawić e-receptę?

Psychiatra przyjmujący online to specjalista uprawniony do wystawiania recept, a także zwolnień lekarskich czy skierowań na specjalistyczne badania. Podstawę w każdym przypadku stanowi wynik konsultacji medycznej. Wywiad lekarski pomaga specjaliście w identyfikacji źródeł trudności przeżywanych przez chorego, a tym samym ustaleniu przyczyn problemów emocjonalnych. W czasie zdalnej konsultacji, psychiatra może zadawać pytania dotyczące różnych obszarów życia pacjenta – związanych np. z rodziną, dzieciństwem, relacjami partnerskimi, edukacją czy sytuacją finansową. Podczas rozmowy przeprowadzanej z pacjentem online, psychiatra kompleksowo ocenia jego aktualną kondycję psychiczną i decyduje o wypisaniu e-recepty na wybrany lek. W wielu przypadkach leczenie farmakologiczne przynosi bardzo dobre efekty, zwłaszcza w zestawieniu z kompleksową terapią. Recepta wystawiona przez psychiatrę online pojawia się w Internetowym Koncie Pacjenta, a czterocyfrowy PIN do jej realizacji przesyłany jest SMS-em lub na e-mail. Leki wykupić można w każdej aptece, okazując otrzymany kod razem z osobistym numerem PESEL. 

Czy konsultacja psychiatryczna online może zastąpić osobistą wizytę?

W większości przypadków, zdalne konsultacje z psychiatrą stanowią bezpieczną i skuteczną alternatywę dla osobistych wizyt. Taka forma świadczenia pomocy medycznej nie wymaga od pacjenta opuszczania domu, co ma szczególne znaczenie w przypadku przeżywania dużych trudności emocjonalnych lub problemów z mobilnością. Psychiatra online posiada przy tym dokładnie takie same kompetencje, co specjalista prowadzący standardową praktykę stacjonarną. Jego kwalifikacje i uprawnienia do wykonania zawodu nie odbiegają od tych, które gwarantuje lekarz przyjmujący swoich podopiecznych w gabinecie. Konsultacja psychiatryczna online stwarza odpowiednie warunki do wytworzenia relacji między pacjentem a psychiatrą, a poczucie dzielącej ich odległości nierzadko stanowi spore ułatwienie dla wielu osób. Problemy psychiczne mogą bowiem stwarzać barierę przed bezpośrednimi spotkaniami, z którymi wiąże się odbywanie stacjonarnych wizyt. W takiej formie wystawiana jest też recepta online, dostępna bez wychodzenia z domu.

Jak odbywa się e-konsultacja z psychiatrą online?

Psychiatra online 24 h na dobę udziela konsultacji pacjentom, a ich przebieg jest ściśle uzależniony od specyfiki danego problemu. Nie bez znaczenia pozostaje również to, czy osoba korzystająca z usługi odbywała wcześniej podobne wizyty. Pierwsza konsultacja poświęcona jest najczęściej zebraniu wywiadu medycznego, który pozwala lekarzowi na zidentyfikowanie źródeł trudności przeżywanych przez pacjenta. Psychiatra może zadawać pytania związane z rodziną, dzieciństwem, pracą, edukacją czy środowiskiem. Specjalista nierzadko robi też dodatkowe testy psychologiczne lub zaleca konsultację z psychologiem. Inaczej wygląda to w przypadku kolejnych wizyt, podczas których np. przedłużana jest e recepta od psychiatry. Samo zamówienie wizyty online wymaga jedynie ustalanie terminu, wypełnienia formularza medycznego oraz opłacenia usługi. Pojedyncza e-konsultacja trwa maksymalnie do kilkudziesięciu minut, jednak w razie potrzeby czas ten można dostosować indywidualnie do potrzeb pacjenta.


W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.