Psychiatra online recepta 24h, zdalna pomoc lekarska

Psychiatra online recepta to zdalna pomoc lekarska dla tych, którzy potrzebują pomocy w nagłych przypadkach lub nie mogą skorzystać z przychodni lekarskiej. Stres związany z wizytą u psychiatry bywa głównym powodem rezygnacji z leczenia. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni, kontakt z innymi pacjentami i ryzyko spotkania kogoś znajomego, kto nie wie o Twoich problemach, jest paraliżujące? Dyskrecja to nasza domena. Nie musisz jechać do gabinetu i narażać się na spotkania z innymi. Możesz spokojnie usiąść w bezpiecznym oraz wygodnym dla siebie miejscu i skorzystać z usług e-psychiatry online.

Zamów teraz szybką e-receptę

cena: 149.00

(bez ukrytych kosztów!)
czas realizacji: do 20min. (w godz. 7.00 – 22.00)
pytania:


a następne zamówienie 15zł taniej!

Jak otrzymać e receptę:


e recepta zamawianie online

Wykup i opłać teleporadę

Kliknij na niebieski przycisk “zamawiam”, podaj w formularzu swoje dane kontaktowe i opłać zamówienie przez PayU.
Proces wygląda podobnie jak robienie zakupów w sklepie internetowym

e recepta zamawianie online

Wypełnij ankietę medyczną

Na email otrzymasz od nas kilka pytań do wywiadu medycznego. Te informacje są potrzebne lekarzowi. Swoje odpowiedzi wyślij do nas jak najszybciej.

e recepta konsultacja lekarska online

eReceptę dostaniesz na email lub SMS

Do 20min. otrzymasz od nas email lub SMS z kodem e recepty. Ten kod następnie podajesz w aptece farmaceucie razem ze swoim nr PESEL, by zrealizować receptę.


Psychiatra online recepta, kto może skorzystać i kiedy?

Niezależnie, czy szukasz terapeuty, który będzie dostępny o każdej porze, czy chcesz mieć alternatywę na wyjazdy lub niedostępność stałego psychiatry – e-psychiatra to opcja, o której warto pamiętać. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować pomocy, np. z receptą lub skierowaniem. Dysponując usługami eksperta online, możesz spać spokojnie. W razie potrzeby wystarczy zrealizować transakcję za pomocą strony internetowej i po 15 minutach otrzymasz skierowanie, receptę, zwolnienie lub poradę w stosunku do zaistniałej sytuacji.

Wciąż panuje przeświadczenie, że psychiatra zajmuje się skrajnie ekstremalnymi przypadkami. Nic bardziej mylnego! W obecnych czasach większość z nas boryka się z problemami, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie. Zaufaj zatem specjalistom z doświadczeniem w pracy z pacjentem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność, dzięki którym zrobimy wszystko, by zażegnać Twój kłopot.

Możesz zgłosić się do nas z takimi schorzeniami i dolegliwościami jak:

 • depresja,
 • CHAD,
 • nerwica,
 • zaburzenia odżywiania,
 • zaburzenia snu,
 • zaburzenia nastroju,
 • zaburzenia psychotyczne,
 • uzależnienia,
 • zaburzenia osobowości,
 • zaburzenia emocjonalne,
 • zespół stresu pourazowego,
 • niskie poczucie własnej wartości,
 • fobie,
 • natręctwa,
 • mobbing,
 • przemoc w rodzinie.

Twój problem wykracza poza ww. listę? Nic nie szkodzi. To jedynie przykłady, z którymi nasi pacjenci zgłaszają się najczęściej. Jeżeli kłopot leży w innym miejscu lub wykracza on poza standardowe ramy i schematy, pomożemy odszukać przyczynę, postawimy diagnozę i wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pamiętaj, że nie jesteś sam i nie musisz odczuwać uzależnienia od napiętego grafiku lokalnych psychiatrów. E-psychiatra jest zawsze do dyspozycji, gdy tego potrzebujesz.

Recepta przez internet, zobacz jakie to proste

Nie musisz mieć super sprzętu obsługującego zaawansowane aplikacje. Wystarczy dostęp do internetu, konto bankowe i telefon. Nasza strona jest na tyle prosta i intuicyjna, że poradzi sobie z nią każdy – nawet osoby bez doświadczenia.

Wystarczy:

 1. wybrać usługę,
 2. podjąć decyzję odnośnie godziny i dnia (z dostępnych wariantów),
 3. podać niezbędne dane do realizacji transakcji i wypisania recepty, skierowana lub zwolnienia,
 4. dokonać płatności przy pomocy bezpiecznych i błyskawicznych płatności internetowych PayU.

To wszystko. Cały proces nie zajmie Ci więcej niż 10 minut.

W przypadku zaburzeń emocjonalnych i psychiatrycznych nie można czekać. Natychmiastowe działanie jest podstawą, a błyskawiczna redukcja szkód lub wsparcie pozwalają chronić pacjenta przed konsekwencjami. Niestety, okres oczekiwania na indywidualną konsultację bywa długi i często jest on nieakceptowalny – zwłaszcza gdy chodzi o ludzkie zdrowie i życie. Warto skorzystać z oferty e-psychiatry, który zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc.


W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.